Wizyta domowa – zamawianie wizyty w 3 krokach

Wizyta domowa – zamawianie wizyty w 3 krokach

Oto trzy kroki do wyszukania i zamówienia wizyty domowej.  Dzięki nim cały proces zajmie Ci  od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund.

 

WizytaDomowa.pl to obecnie największa baza lekarzy i specjalistów i najprostszy sposób wyszukania domowej pomocy medycznej w sieci. Przeczytaj jak łatwo i szybko zamówić wizytę domową dzięki naszej wyszukiwarce.

Wizyta domowa – jak zamówić – krok 1.

Aby znaleźć domową pomoc medyczną lub weterynaryjną, wystarczy skorzystać z naszej bezpłatnej wyszukiwarki pomocy medycznej na stronie WWW lub w aplikacji mobilnej.  W tym celu odwiedź naszą stronę główną – www.wizytadomowa.pl i powiedz nam, jakiej pomocy potrzebujesz i gdzie ma być zrealizowana.

Wizyta domowa – jak zamówić – krok 2.

Wyniki wyszukiwania będą zaprezentowane w formie listy specjalistów dopasowanych do Twoich aktualnych potrzeb. Wystarczy kliknąć w wybrany przez siebie profil, a udostępnimy Ci szczegółowe dane dot. lekarza lub specjalisty, a także dane kontaktowe.

Wizyta domowa – jak zamówić – krok 3.

Aby umówić się na wizytę, wystarczy skontaktować się ze specjalistą, którego dane Ci udostępniamy, i umówić wizytę domową w wygodnym dla Ciebie miejscu i czasie. To Ty kontaktujesz się z wybraną osobą w wygodny dla Ciebie sposób – e-mail, telefon, a jeżeli korzystasz z naszej aplikacji mobilnej, masz dodatkowo możliwość bezpośredniego umówienia wizyty przez naszą aplikację. Ty uzgadniasz tryb i koszt wizyty, nasz portal nie pobiera od Ciebie żadnych opłat.

Po ustaleniu czasu realizacji wizyty wystarczy poczekać na przyjazd specjalisty, a w aplikacji masz dodatkowo możliwość śledzenia trasy dojazdu umówionego lekarza lub specjalisty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *