Jak korzystać z wyszukiwarki na stronie WizytaDomowa.pl

Jak korzystać z wyszukiwarki na stronie WizytaDomowa.pl

Aby ułatwić Ci pracę z wyszukiwarką, zastosowaliśmy tryb wyciemnienia tła i podświetlenia samej wyszukiwarki, jeżeli chcesz z niego zrezygnować, kliknij w dowolne miejsce na portalu poza wyszukiwarką, a portal wróci do standardowych ustawień.

Zacznij od wizyty na stronie głównej naszego portalu WizytaDomowa.pl i odszukaj okno wyszukiwarki. W jej lewym oknie kliknij w przestrzeń z opisem „Powiedz nam, kogo szukasz…”. Rozwinie się kafeteria specjalizacji lekarzy i specjalistów, których aktualnie posiadamy w bazie. Dokonaj wyboru, klikając na tę pomoc, której szukasz, może to być specjalizacja lekarska, pielęgniarska, specjalistyczna lub domowa pomoc weterynaryjna.

Po wyborze rodzaju pomocy przejdź do prawego okna wyszukiwarki oznaczonego opisem „Gdzie ma się odbyć wizyta”. Tutaj wpisz adres, w którym ma być zrealizowana Twoja wizyta domowa. Może to być adres zamieszkania, ale możesz także zamówić wizytę lekarską w miejscu pracy, na działce lub w innym dowolnym miejscu, który pozwoli na udzielenie pomocy medycznej Tobie, komuś z rodziny lub Twojego otoczenia.

Ta część wyszukiwarki jest wyposażona w opcję geolokalizacji (dostępna zwłaszcza dla urządzeń mobilnych), która pozwala naszej aplikacji szybko i bez konieczności wpisywania adresu określić Twoją lokalizację oraz wyświetlić lekarzy i specjalistów najbliżej Ciebie.

Aby zakończyć proces wpisywania danych i przejść do wyników wyszukania, należy wcisnąć przycisk „SZUKAJ”, a nasz portal natychmiast wyświetli Ci wyniki wyszukiwania i dostępnych lekarzy oraz specjalistów świadczących usługi wizyt domowych w Twojej okolicy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *