Jak szybko i bezproblemowo zamówić i skorzystać z wizyty domowej.

Jak szybko i bezproblemowo zamówić i skorzystać z wizyty domowej.

Wizyty domowe to usługa stworzona z myślą o wygodzie pacjentów, ich rodzin i opiekunów lub przewidziana na sytuacje uniemożliwiające wizyty w tradycyjnych lecznicach, przychodniach i szpitalach. Oto pięć wskazówek, które pomogą Ci zamówić  i skorzystać z wizyt domowych w oparciu o wyszukiwarkę domowej pomocy medycznej – WizytaDomowa.pl

  1. Wejdź na stronę  www.WizytaDomowa.pl i wyszukaj lekarza lub specjalistę wg kryteriów, które są dla Ciebie istotne – określ specjalizację, miejsce realizacji świadczenia. Nasza wyszukiwarka wskaże Ci lekarzy i specjalistów z bazy danych, którzy pasują do Twoich potrzeb. Wybierz tego, który jest najbliższy Twoim oczekiwaniom.
  2. Klikając w wybraną osobę z bazy, masz dostęp do danych kontaktowych, teraz możesz osobiście i bezpośrednio skontaktować się z wybranym lekarzem lub specjalistą i umówić wizytę domową.
  3. Pamiętaj, aby w czasie rozmowy telefonicznej dokładnie określić objawy, uzgodnić termin i czas przyjazdu lekarza lub specjalisty oraz koszt wizyty domowej.
  4. Jeżeli zamawiałeś wizytę domową w czyimś imieniu, upewnij się, że w umówionym miejscu i czasie będzie na lekarza czekał pacjent, w przypadku wizyt u dzieci lub osób starszych i mało samodzielnych konieczna będzie asysta kogoś z rodziny lub opiekuna.
  5. Pamiętaj o tym, by, jeżeli jest taka konieczność, skorzystać z prawa do zwolnienia lekarskiego. Po zakończeniu wizyty możesz na adres ocena@wizytadomowa.pl przesłać ocenę wizyty.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *