Ile kosztuje wizyta domowa?

Ile kosztuje wizyta domowa?

Cena wizyty domowej zależy od kilku czynników – m.in. miejscowości, specjalizacji i rangi osoby niosącej pomoc medyczną, charakteru usługi medycznej i pory dnia.

 

Ile kosztuje wizyta domowa

Koszty wizyt domowych reguluje po części rynek – najdroższe będą więc wizyty domowe realizowane przez wysoko wyspecjalizowanych lekarzy w dużych miastach w dni świąteczne, najtańsze w dni powszednie realizowane przez lekarza bądź specjalistę, który ma znaczącą konkurencję w ramach swojej specjalizacji. Warto ustalić cenę za wizytę przed jej zamówieniem, by nie być zaskoczonym w momencie regulowania należności. Proszę mieć na uwadze, że zwłaszcza w dużych miastach często sama wizyta, choć trwa ok 20-30 minut, to wraz z dojazdem może zajmować lekarzowi czy pielęgniarce nawet 2 godziny.

Płatności za wizytę

Płatność za wizytę możesz zrealizować w trybie uzgodnionym z lekarzem, może to być płatność gotówką po realizacji wizyty, płatność kartą lub przedpłata na konto, o ile lekarz wyraził na taką zgodę. Portal WizytaDomowa.pl nie pośredniczy w płatnościach za usługi medyczne lekarzy i specjalistów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *